Ko man nozīmē cigun un ko plānoju šī gada septembrī

Ina Zīverte

Cigun vingrošana ir vingrināšanās paturēt sirds, prāta un ķermeņa telpas atvērtas pietiekami ilgi, lai prāts pamanītu citu, līdz šim apslēptu materiālu. Un tieši tas vingrošanā palīdz cilvēkam kļūt vienotam. Džun Juaņ cigun metode, manuprāt:

  • veicina un attīsta radošumu, palīdz būt vienmēr atvērtam transformācijai – pārmaiņām, kas ir patiesa radošuma pamats un ikdienā tik ļoti nepieciešams, jo pārmaiņas mūs skar katru dienu un veiksmīgāks ir tas, kurš spēj visīsākajā periodā rast vispiemērotāko risinājumu;
  • attīsta koncentrēšanās spējas, kas ikdienā nepieciešamas gan skolā, gan darbā, gan savu mērķu sasniegšanā;
  • paaugstina empātijas spējas, veicina emocionālo inteliģenci, palīdz apzināties savas emocijas, tās pārredzēt un vadīt, spēt uztvert otra emocijas, emocionāli atbildēt un komunicēt ar citiem;
  • palīdz nonākt pie plašāka un dziļāka esības redzējuma – garīgās inteliģences.
  • palīdz uzturēt smadzeņu darbības aktivitāti līdz sirmam vecumam.
  • viennozīmīgi tā ir ķermeņa uzturēšanas sistēma, kas palīdz strādāt ar pagātnes un nākotnes problēmām, kas rezultātā dod iespēju tagad dzīvot kvalitatīvu dzīvi.

Aicinu visus izmantot ekskluzīvu iespēju piedalīties Meistara Sjui Mintana retrītā šī gada septembrī Rīgā.

Praktizējot Meistara klātbūtnē, meditācijas sasniedz jaunu līmeni, izpaužas spēcīgāk, dziļāk, sniedz iespēju strādāt sevī ar tām problēmām, kurām paši netiekam klāt. Tiek paaugstināts vides enerģētiskais līmenis, kurā daudzas zemāka līmeņa piesaistes, problēmas mūsos un ap mums vienkārši izzūd. Tiek dota iespēja saņemt informāciju  no Vienotā Lauka.

Un vissvarīgākais – tā ir cieņas un pateicības izpausme Meistaram Sjui Mintanam, cigun kustībai par to cik kvalitatīvi dzīvojam.

Ina

Izmēģini cigun un

Maini sevi!

Kontakti