Ko man nozīmē retrīts un cigun

Kārlis Birzleja

Cigun vingrojumi ļauj atklāt jaunu, aizraujošu skatījumu uz sevi, uz dzīvi uz visumu. Dod iespēju atrast savus unikālos talantus un spējas, kas slēpjas katrā no mums, ieraudzīt savu vietu, savu nozīmi un pienesumu, ko varam sniegt pasaulei.

Cigun vingrojumi palīdz sevi harmonizēt, palīdz ķermenim, orgāniem un orgānu sistēmām darboties līdzsvaroti, kā rezultātā atrisinās daudzas ar veselību saistītas problēmas. Negatīvās emocijas kā dusmas, bailes, aizvainojums mēdz būt ļoti traucējošas un sagādāt visnotaļ lielas ciešanas. Kāda ir šo emociju izcelsme un nozīme?  Vai tās ir iespējams ietekmēt, mainīt? Kāda ir patiesas laimes sajūta? Vingrojumi attīstīta spēju būt apzinātam, atpazīt kurā brīdī rīkojamies emociju, vēlmju, patiesu vai kļūdainu pārliecību vadīti un saprast uz kādu rezultātu mūsu domas un rīcības virza.

Caur Cigun vingrojumiem tiek uzkrāta enerģija, kas veiksmīgāk un efektīvāk ļauj, atrast, sasniegt un realizēt sev būtiskus un nozīmīgus vai jau izvirzītus mērķus. Līdz ar to attīstās spēja atklāt jaunus un radošus veidus kā veikt ikdienas darbus un pienākumus, ieraudzīt lietas no cita skatupunkta, kā arī veiksmīgi rast inovatīvus risinājumus problēmām. Šis viss padara mūsu ikdienu, mūs dzīvi aiz vien interesantāku un aizraujošāku! Praktizējot tiek pastiprinātas cita veida sajūtas kā uztvert pasauli, bez jau ierastajām maņām, kā redze, dzirde, tauste. Tiek attīstās intuīcija, kas var jau iepriekš mums signalizēt par dažādiem negadījumiem, autoavārijām, neveiksmēm, kļūdām, savām vai līdzcilvēku, un ļauj izdarīt veiksmīgas, drošas izvēles.

Cigun – tas ir instruments, ar kura palīdzību iespējams apgūt pašatveseļošanās metodes, atbrīvoties no slimībām, pilnīgāk izprast šo pasauli un kļūt laimīgam, gūt laimi un prieku sevī, saskarsmē ar apkārtējiem, savstarpējā sapratnē un apzinātā sava Ceļa izvēlē.

Apmeklējot Meistara retrītu ir iespēja daudz ātrāk un efektīvāk sasniegt rezultātu. Meditācija lielā grupā ļauj izveidot daudz spēcīgāku enerģijas lauku, atšķirībā no vingrošanas vienatnē vai nelielā cilvēku grupā, līdz ar to efekts ir daudz lielāks un vēlamais rezultāts tiek sasniegts daudz īsākā laika posmā, salīdzinot ar to, kā būtu, ja darbotos vienatnē.

Kārlis

Izmēģini cigun un

Maini sevi!

Kontakti