Par Meistara Sjui Mintana retrītu un savu motivāciju praktizēt cigun

Ieva Zeltīte

Kāpēc jānodarbojas ar cigun vingrojumiem?

~ Lai būtu vesels, veiksmīgs, laimīgs un kvalitatīvs. Veselīgs dzīves veids ietver sevī gan fizisko, gan garīgo attīstību, cigun vingrošana ietver abus;

~ Lai uzlabotu visa ķermeņa kvalitāti (arī saišu, muskuļu, locītavu);

~ Lai uzlabotu kustību kvalitāti. Cigun prakse labi sader ar sportu, tā arī ir vingrošana, kas ietver sevī gan fizisku, gan mentālu darbu;

~ Lai uzzinātu, kā ir būt veselam, kvalitatīvam un laimīgam. Tā arī ir pieredze, ko mēs varam iegūt savas dzīves laikā;

~  Lai sajustu, kā ir būt jaudīgam un enerģijas pārpilnam;

~  Lai iepazītu sevi, savu daudzveidību, talantus, savu citādību un pieņemtu sevi un ļautu sev attīstīties un augt ne tikai ārēji, bet arī stiprināt un bagātināt savu iekšējo pasauli;

~ Lai stiprinātu savu stāju, taisnotu savu mugurkaulu un piepildītu sevi ar “enerģijas lādiņu” katru dienu;

~ Lai mani draugi man blakus justos labi. Jo kvalitatīvāki un labāki esam, jo arī līdzcilvēkiem ir vieglāk kontaktēties;

~ Tas ir aizraujoši. Jo labāka veselība, jo labākas uztveršanas spējas, jo dzīvot kļūst interesantāk;

Kāpēc jāiet uz Meistara retrītu?

Meistara Sjui Mintana ierašanās Latvijā, tiem, kas ilgstoši praktizē cigun vai tikko sākuši, ir liela dāvana. No visām iespējamām valstīm tieši Latviju Meistars ir izvēlējies, kā vietu, kur tikties ar cigun praktizētājiem, interesentiem un vadīt retrītu, mācīt, dalīties ar savām zināšanām. Paldies organizatoriem, kas to ir uzņēmušies, un dara visu, lai īstenotu šo ieceri.

Visiem, kas kādreiz iemācījušies vai jau ilgstoši praktizē cigun, iesaku doties uz Meistara retrītu.

Sjui Mintans ir cilvēks, kas visu savu dzīvi ir veltījis Džuņ Juaņ Cigun sistēmas attīstībai, veltījis savu laiku un resursus, lai ikvienam būtu pieejama šī metode.

Aicinu visus uz Meistara retrītu, izrādot cieņu Sjui Mintanam un tam milzīgajam darbam, ko viņš ir paveicis, cik daudziem cilvēkiem jau ir palīdzējis izveseļoties, attīstīties, atrisināt dažādas situācijas.

Atcerēsimies visas reizes, kad tieši cigun prakse mums ir palīdzējusi atrisināt kādu jautājumu, palīdzējusi atveseļoties, uzlabojusi dzīves kvalitāti.

Retrīts pie Meistara ir iespēja iepazīties ar viņu klātienē, ja vēl nekad neesat tikušies. Atrasties vienā telpā un vēl kopā praktizēt ar Meistaru, tā mums ir ļoti, ļoti liela priekšrocība. Īpaši šajā pasaules notikumu kontekstā.

Mēs ietaupām gan laiku, gan līdzekļus, gan resursus aizejot uz Retrītu tepat Rīgā, līdz Ķīnai ir stipri tālāk un dārgāk.

Liels būs ieguvums katram, kurš veltīs laiku un piedalīsies Meistara retrītā.  

Ieva,

Fizioterapeite

Izmēģini cigun un

Maini sevi!

Kontakti